Олимпиада IQanat - 2023

Олимпиаданың барлық кезеңдері қатысушылардың дәстүрлі жиыны жағдайында өткізіледі. Тек осылай ғана әр қатысушыны бағалауда академиялық адалдыққа қол жеткізуге болады. Тікелей кездесулер балаларға құрдастарымен танысуға, тәлімгер табуға, көкжиектерін кеңейтуге мүмкіндік береді. Олимпиаданың көмегімен білім алушылардың Қазақстан және әлем университеттеріне түсуге үш жылдық тегін дайындықтың иегері болуға мүмкіндігі бар.

Қазақстанда ауыл оқушыларына арналған IQanat Олимпиадасының бірінші туры басталды!

28 қазанда Есенкөл жалпы білім беретін мектебінің 6 оқушысы Ақкерман М, Красногоров М, Жанбатыр А., Одиноков А, Аскерхан А, Букпанов Д. бірінші кезеңге – "IQanat"олимпиадасының аудандық турына қатысты. Сондай-ақ олармен бірге фотосуретте IQANAT-2022 аудандық кезеңінің жеңімпазы Дмитриева Ксения атап өтілді. Іріктеу форматы өзгертілді - енді тестілеу Пәндік білім бойынша емес, қабілеттер бойынша жүргізіледі. Тесттер логикаға, математикалық және кеңістіктік ойлауға, оқу сауаттылығына арналған. Жеңімпаз болу мүмкіндігі мектепте жақсы бағалары барларға ғана емес, барлығына да беріледі.

Оқушыларымызға сәттілік тілейміз! Әсіресе ауыл мектептерінің оқушылары үшін IQanat Қоры Қазақстандағы ең ауқымды "IQanat" жеке олимпиадасын өткізеді. Олимпиаданың мақсаттары мен міндеттері:

мақсатты ауыл оқушыларын табу және қолдау, олардың қабілеттерін ашуға көмектесу;

жастардың білімге деген қызығушылығын ояту;

оқытудың барлық кезеңінде тәжірибелі тәлімгерді іздеуге ықпал ету;

өзіңізге сенуге және белсенді болуға үйрету

Олимпиада ауыл мектептерінің 8 сынып оқушылары үшін үш кезеңде өткізіледі.

Оқушыларымызға сәттілік тілейміз!