В КГУ «Есенкольская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыского района» Управления Костанайской области прошла информационно-разъяснительная акция «Если трудно-просто позвони».
Цель акции: информирование несовершеннолетних и их родителей об областном Центре психологической поддержке, оказание психологической помощи обучающихся школы,а также повышение психологической грамотности учащихся, родительской общественности и педагогов.
В ходе данной акции учащимся были предоставлены информационные листки.

Қостанай облысы әкімдігінің «Қарабалы ауданы білім бөлімінің Есеңкөл жалпы орта мектебі» КММ-де «Қиын болса хабарлас» ақпараттық-түсіндіру акциясы өтті. Акцияның мақсаты: кәмелетке толмағандар мен олардың ата-аналарын облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы ақпараттандыру, мектеп оқушыларына психологиялық көмек көрсету, сонымен қатар оқушылардың, ата-аналар мен мұғалімдердің психологиялық сауаттылығын арттыру. Шара барысында оқушыларға, мұғалімдерге және ата-аналарға ақпараттық парақшалар таратылды.

WhatsApp Image 2024 04 05 at 12.02.55